Hizmetlerimiz

 • Anasayfa
 • /
 • Hizmetlerimiz
 • /
 • Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya ile markanızın veya vermiş olduğunuz hizmetleri daha fazla ve hitap etmesi gereken kitleye ulaştırılmasını sağlıyoruz.
Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın veya vermiş olduğunuz hizmetleri daha fazla ve hitap etmesi gereken kitleye ulaştırılmasını sosyal medya ile sağlıyoruz. Doğrultusunda sizin için sosyal medyanızın takibini, itibar yönetimini, danışmanlığını, reklamlarını ve size bu süreçte ne getirisi olduğunu aylık raporlar ile sunuyoruz. Ülkemizde 7 den 70 e yoğun olarak kullanılan sosyal medya platformları ürün veya vermiş olduğunuz hizmetleri kullanıcıya aktarabilmenin en hızlı yoludur. Tasarımsal açıdan size sunduğumuz profesyonel içerik yönetimi ile zihinler de bir sosyal medya hesabından daha fazlası olarak yer etmenizi sağlıyor, dijital platform da ki işletmenizi kullanıcılara en doğru şekilde ulaştırıyoruz. 
 

Sosyal medya reklamları gerek azami bütcesi gerek ulaşmasını istediğiniz kitleye ulaşması ile birlikte diğer reklam araçlarını fazlasıyla geri de bıraktı. Giderek artan ilgi ve beraberinde getirdiği yoğun kitle sayesinde işletmelerin olmazsa olmazı haline gelen sosyal medya yönetimi ve reklamları sizin ve markanız içinde bir yükseliş noktası olabilir. Bu esnada kullanıcıya hitap ederken tasarım gücünü de unutmayın. Siz de rakiplerinizi geri de bırakarak sosyal medya platformlarında hizmet kalitenizi bizimle birlikte yansıtın.

 

Sosyal medya yönetimi

Sizlere Nasıl Bir Sosyal medya Yönetimi Sunuyoruz ?

Uzman kadromuz ile sizlere butik çözümler üretiyoruz. Akılda kalıcı, çarpıcı fikir ve tasarımlarımız ile hedef kitlenizi her geçen gün büyütüyoruz.

Sosyal Medya Yönetiminde İçerik ve Tasarımları Nasıl Oluşturuyoruz.

Uzman kadromuz her hafta başıdan gelecek haftanın planlamısını yapar ve size içerik ve tasarım olarak fikirleri sunar, sizinde görüşleriniz ve onayınız alınması halinde paylaşım günleri ve saatleri planlanır. Tüm paylaşımlar bunların ışında yapılır.

Sosyal Medyada Tasarımlarımızla Fark Yaratın !

Uzman tasarımcılarımızın yenilikçi ve etkileyici tasarımları ile buluşun. Piksellenmiş kendini anlatamayan yaratıcılıktan bir çare tasarımlardan kurtulun. Modern çağın getirdiği tasarım olgusuna bizim ile ulaşın. 

Markanıza Neler Katacağız ?

 • Markanıza kurumsal bir sosyal medya sayfası kazandıracağız.
 • Etkileyici tasarımlarımız ile takipçilerinizde iz bırakacağız.
 • Takipçi analizi yapıp amaca yönelik kitleye uygun hareketlilikler kazandıracağız.
 • Mesajlarınıza ve yorumlarınıza firmanızın dili ile cevap vereceğiz. 
 • Sosyal medyada yapılacak reklamlar için gerekli istatistiki verileri size sunacağız.
 • Daha hedefsel reklamlar yaratıp geri dönüşümleri arttıracağız.

Sizlerde aşağıdaki yönettiğimiz firmaların arasına katılmak için bize ulaşın !

 

sosyal medya ajansı